Section / Unit: JKPTG Johor
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
201. Kosong PENOLONG PENGARAH 07-2223109 -
Section / Unit: Teknikal e-Tanah Melaka
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
202. Jeffery Anak Galie Penolong Pengarah (M1) 03-8886 1332 jeffery
Section / Unit: Pengurusan Tertinggi
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
203. Dato' Mohd Shafie bin Arifin TIMBALAN KETUA PENGARAH (O) / DEPUTY DIRECTOR GENERAL (O) 03-8871 2650 shafie
Section / Unit: PTD Kedah
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
204. Pejabat Tanah Daerah Padang Terap Pentadbir Tanah 04-7866963 ptpt@kedah.gov.my
211. Pejabat Tanah Kulim Pentadbir Tanah Kulim 04-4907309 ptk@kedah.gov.my
214. Pejabat Tanah Kubang Pasu Pentadbir Tanah 04-9183200 ptkpasu@tm.net.my
225. Pejabat Tanah Kuala Muda Pentadbir Tanah 04-4212122 ptkm@kedah.gov.my
Section / Unit: JKPTG Selangor
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
205. Abdul Razak bin Mat Hassan PENOLONG PENGARAH 03-89251996 abdulrazak
241. Ariff Murzali bin Ramlee PENOLONG PENGARAH 03-33414194 sam 2013 ariffmurzali
Section / Unit: PTG Selangor
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
206. Zabidah binti Awang TIMBALAN PENGARAH (PENDAFTARAN) 03-55447807 zabeadah
Section / Unit: JKPTG Melaka
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
207. Noor Fazillah binti Mohd Zin PENOLONG PENGARAH 06- 2345 506 noorfazillah
209. Zaidan bin Ibrahim PENOLONG PENGARAH 06-2345506 zaidanibrahim
243. Nasyidah binti Hisamudin PEGAWAI TEKNOLOGI MAKLUMAT 06- 2345 506 nasyidah
Section / Unit: Seksyen Pengambilan Tanah
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
208. Hazlina binti Musa KETUA PENOLONG PENGARAH 03-8871 2654 hazlina
Section / Unit: PTG Kedah
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
210. Tuan Haji Shahadan bin Abdullah TIMBALAN PENGARAH TANAH DAN GALIAN II (PENDAFTARAN DAN HASIL) 04-7397330 shahadan
Section / Unit: PTG Sabah
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
212. Haji Safar bin Untong TIMBALAN PENGARAH 088-527 783 Safar.Untong
Section / Unit: JKPTG Negeri Sembilan
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
213. Muhd Roshasanul Isyraf bin Abd Wahid PENOLONG PENGARAH 06-4813001 hasanul
Section / Unit: PTG Terengganu
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
215. Wan Mohd Anuar bin Wan Endut TIMBALAN PENGARAH (PENDAFTARAN) 09-6276412 wmanuar
Section / Unit: Pengurusan Teknikal (e-Tanah)
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
216. Dzulhusni bin Anjang Ab. Rahman KETUA PENOLONG PENGARAH (PS) 03-8886 1324 dzulhusni
Section / Unit: Bahagian Perancangan (e-Tanah)
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
217. Suhani bt Nasir PENOLONG PENGARAH (R1) 03-88861362 suhani
Section / Unit: JKPTG Kedah
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
218. Shazali Bin Ahmad PENOLONG PENGARAH 04-7001606 shazali
Section / Unit: Seksyen Audit Pengurusan & Pemantauan
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
219. Dato' Zulkepli bin Ahmad KETUA PANEL SSR PENTADBIRAN TANAH 03-8871 2783 zulkepli
Section / Unit: JKPTG Pulau Pinang
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
220. Nor Haslina Binti Hussain PENOLONG PENGARAH (Pusaka) 04-5757566 samb 6158 norhaslina
244. Nurul Asmaa' Binti Ismail PENOLONG PENGARAH (M41) 04-5757566 samb 6111 nurul_asmaa'
Section / Unit: Bahagian Pengurusan (e-Tanah)
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
221. Kosong PENASIHAT UNDANG-UNDANG - -
Section / Unit: Seksyen Penguatkuasa & Hasil Persekutuan
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
222. Mohd Norshahnaz bin Md Zahir KETUA PENOLONG PENGARAH 03-8871 2733 shahnaz
239. Fatimah Zainiyah binti Salleh KETUA PENOLONG PENGARAH 03-8871 2859 fzainiyah.salleh
Section / Unit: PTG Perak
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
223. Latipah binti Sehibi TIMBALAN PENGARAH (PENGURUSAN) 05-5225171 latipah
Section / Unit: Bahagian Teknikal (e-Tanah)
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
224. Zaidah binti Mohamed Taib KETUA PENOLONG PENGARAH (O) 03-8886 1323 zaidah
236. Dzulhusni bin Anjang Ab. Rahman KETUA PENOLONG PENGARAH (PS) 03-8886 1324 dzulhusni
Section / Unit: JKPTG Perlis
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
226. Nor Azah Binti Yaacob PENOLONG PENGARAH 04-9764713 norazah
233. Siti Rahayu Binti Miswardi PEN.PENGARAH N41 04-9764713 sitirahayu
Section / Unit: Seksyen Komputer Pentadbiran Tanah
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
227. Norliza bt. Yusof SETIAUSAHA PEJABAT 03-8886 1010 norliza
231. Noriyani Binti Abdul Wahed TIMBALAN PENGARAH 03-8886 1036 noriyani
248. Farrah Wahida binti Abdullah PENOLONG PENGARAH (P) 1 03-8886 1013 farrah
Section / Unit: PTG Pulau Pinang
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
228. Kosong TIMBALAN PENGARAH 04-6505200
Section / Unit: Seksyen Maklumat Tanah
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
229. Aminah binti Sabudin KETUA PENOLONG PENGARAH (ICT) 03-8871 2793 aminah
237. Azlina binti Aziz KETUA PENOLONG PENGARAH (P) 03-8871 2855 azlinaaziz
Section / Unit: PTG Johor
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
230. Mohammed Ridha bin Dato’ Haji Abdul Kadir TIMBALAN PENGARAH (PENDAFTARAN) - mridha
Section / Unit: JKPTG Pahang
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
232. Sukri Bin Ismail PENOLONG PENGARAH (PK KUANTAN) 09-5712800 sukriismail
Section / Unit: Teknikal e-Tanah Pulau Pinang
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
234. Nur Hafizah binti Mohd Shafiei Penolong Pengarah (PP2) 03-8886 1319 nurhafizah
242. Nazlina Azlin binti Adamsah Penolong Pengarah (PP6) 03-8886 1341 aliny
Section / Unit: Unit Aset
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
235. Izira binti Mohd Desa PENOLONG PENGARAH 03-8871 2657 izira
238. Malek bin Saman PEMBANTU TADBIR (ASET) 03-8871 2892 malek
Section / Unit: JKPTG Sarawak
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
240. Rozana Anak Kanang PENOLONG PENGARAH 082-367402 rozana
Section / Unit: Seksyen Kajian Penyelidikan & Pembangunan
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
245. Roziana binti Omar KETUA PENOLONG PENGARAH II 03-8871 2676 roziana
Section / Unit: JKPTG Terengganu
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
246. Kosong Penolong Pengarah (PK Kuala Terengganu) 09-6221032
Section / Unit: Unit Pengurusan Sumber Manusia & Unit Kewangan
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
247. Nur Liyana bt Mohd Taib PENOLONG PENGARAH (PEMBANGUNAN SUMBER MANUSIA) 03-8871 2915 nurliyana
Section / Unit: Teknikal e-Tanah Negeri Sembilan
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
249. Asmawati bt Aris Penolong Pengarah (NS4) 03-8886 1327 asmawati
Section / Unit: Seksyen Hakmilik Strata
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
250. Nur Azwani Hasleem binti Nasrun KETUA PENOLONG PENGARAH (M48) 03-8871 2764 azwani_hasleem