Section / Unit: Seksyen Kajian Penyelidikan & Pembangunan
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
201. Kosong KETUA PENOLONG PENGARAH I 03 – 8871 2674 -
242. Roziana binti Omar KETUA PENOLONG PENGARAH II 03-8871 2676 roziana
Section / Unit: Pengurusan Tertinggi
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
202. Zakaria bin Othman PEMBANTU AM RENDAH 03-8871 2604 zakaria
214. Dato' Mohd Shafie bin Arifin TIMBALAN KETUA PENGARAH (O) / DEPUTY DIRECTOR GENERAL (O) 03-8871 2650 shafie
Section / Unit: Seksyen Penguatkuasa & Hasil Persekutuan
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
203. Mohd Norshahnaz bin Md Zahir KETUA PENOLONG PENGARAH 03-8871 2733 shahnaz
243. Fatimah Zainiyah binti Salleh KETUA PENOLONG PENGARAH 03-8871 2859 fzainiyah.salleh
Section / Unit: Bahagian Teknikal (e-Tanah)
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
204. Zaidah binti Mohamed Taib KETUA PENOLONG PENGARAH (O) 03-8886 1323 zaidah
Section / Unit: PTD Kedah
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
205. Pejabat Tanah Kota Setar Pentadbir Tanah 04-7342551 ptks2010@yahoo.com
210. Pejabat Tanah Langkawi Pejabat Tanah 04-9667620 ptl@kedah.gov.my
215. Pejabat Daerah dan Tanah Sik Pentadbir Tanah 04-4695134 pts@kedah.gov.my
217. Pejabat Tanah Baling Pentadbir Tanah 04-4701281 ptb@kedah.gov.my
221. Pejabat Tanah Daerah Padang Terap Pentadbir Tanah 04-7866963 ptpt@kedah.gov.my
227. Pejabat Tanah Kulim Pentadbir Tanah Kulim 04-4907309 ptk@kedah.gov.my
233. Pejabat Tanah Kubang Pasu Pentadbir Tanah 04-9183200 ptkpasu@tm.net.my
Section / Unit: PTG Kuala Lumpur
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
206. Zainol Abdin bin Mohd Yusoff TIMBALAN PENGARAH (KHIDMAT PENGURUSAN) 03-2610 3333 zainol
Section / Unit: JKPTG Terengganu
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
207. Wahab bin Awang Penolong Pengarah (PK Kuala Terengganu) 09-6221032 wahab
Section / Unit: PTG Sarawak
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
208. Haji Brahim bin Lumpu TIMBALAN PENGARAH (PENGURUSAN) 082-440 146 brahiml
Section / Unit: Seksyen Maklumat Tanah
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
209. Aminah binti Sabudin KETUA PENOLONG PENGARAH (ICT) 03-8871 2793 aminah
Section / Unit: Teknikal e-Tanah Negeri Sembilan
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
211. Nor Faizah bt Badaruni Penolong Pengarah (NS1) 03-8886 1320 norfaizah
Section / Unit: JKPTG Wilayah Persekutuan (KL)
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
212. Shamsul Arshad bin Abd Razak KETUA PENOLONG PENGARAH ( Unit Pengambilan Tanah ) 03-2610 2103 shamsularshad
Section / Unit: Seksyen Pembahagian Pusaka Kecil
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
213. Aeida binti Md Nordin SETIAUSAHA PEJABAT 03-8871 2684 aeida
Section / Unit: JKPTG Sabah
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
216. Jessica Joannes Solidau PENOLONG PENGARAH 088-211122 jessica
Section / Unit: Seksyen Pengambilan Tanah
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
218. Hazlina binti Musa KETUA PENOLONG PENGARAH 03-8871 2654 hazlina
Section / Unit: JKPTG Johor
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
219. Kosong PENOLONG PENGARAH 07-7712109 -
Section / Unit: Teknikal e-Tanah Melaka
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
220. Jeffery Anak Galie Penolong Pengarah (M1) 03-8886 1332 jeffery
Section / Unit: JKPTG Selangor
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
222. Abdul Razak bin Mat Hassan PENOLONG PENGARAH 03-89251996 abdulrazak
247. Ariff Murzali bin Ramlee PENOLONG PENGARAH 03-33414194 sam 2013 ariffmurzali
Section / Unit: PTG Selangor
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
223. Zabidah binti Awang TIMBALAN PENGARAH (PENDAFTARAN) 03-55447807 zabeadah
Section / Unit: JKPTG Melaka
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
224. Noor Fazillah binti Mohd Zin PENOLONG PENGARAH 06- 2345 506 noorfazillah
225. Zaidan bin Ibrahim PENOLONG PENGARAH 06-2345506 zaidanibrahim
250. Nasyidah binti Hisamudin PEGAWAI TEKNOLOGI MAKLUMAT 06- 2345 506 nasyidah
Section / Unit: PTG Kedah
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
226. Tuan Haji Shahadan bin Abdullah TIMBALAN PENGARAH TANAH DAN GALIAN II (PENDAFTARAN DAN HASIL) 04-7397330 shahadan
Section / Unit: Seksyen Hakmilik Strata
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
228. Emmy Farhany binti Ahmad SETIAUSAHA PEJABAT 03-8871 2889 emmyfarhany
240. Mohamad Yahya bin Rahaman PENOLONG PENGARAH (M44) 03-8871 2780 yahya
Section / Unit: Seksyen Pasukan Petugas Khas
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
229. Shela binti Rasip SETIAUSAHA PEJABAT 03-8871 2871 shela
244. Mohd Hafiz bin Mohd Taib KETUA PENOLONG PENGARAH (UNIT KHIDMAT SOKONGAN) 03-8871 2709 mohdhafiz
Section / Unit: Seksyen Pengurusan & Perundangan Tanah
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
230. Tengku Rohana binti Tengku Nawawi KETUA PENOLONG PENGARAH 03-8871 2699 tengku_rohana
236. Kosong KETUA PENOLONG PENGARAH 03-8871 2700 -
Section / Unit: PTG Sabah
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
231. Haji Safar bin Untong TIMBALAN PENGARAH 088-527 783 Safar.Untong
237. Mohd Yusrie Abdullah @ Yantis Goduan TIMBALAN PENGARAH 088-527 672 MohdYusrie.Abddullah
Section / Unit: JKPTG Negeri Sembilan
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
232. Muhd Roshasanul Isyraf bin Abd Wahid PENOLONG PENGARAH 06-4813001 hasanul
239. Muhamad Ashraf bin Faizal PENOLONG PENGARAH 06-7613939 ext 13 muhamadashraf
Section / Unit: PTG Terengganu
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
234. Wan Mohd Anuar bin Wan Endut TIMBALAN PENGARAH (PENDAFTARAN) 09-6276412 wmanuar
Section / Unit: JKPTG Pulau Pinang
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
235. Nor Haslina Binti Hussain PENOLONG PENGARAH (Pusaka) 04-5757566 samb 6158 norhaslina
Section / Unit: Unit Aset
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
238. Rabieah binti Hifni PEMBANTU TADBIR (ASET) 03-8871 2891 rabieah
241. Malek bin Saman PEMBANTU TADBIR (ASET) 03-8871 2892 malek
Section / Unit: Bahagian Perancangan (e-Tanah)
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
245. Kosong PENOLONG PENGARAH (R2) 03-8886 1359 -
Section / Unit: JKPTG Sarawak
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
246. Rozana Anak Kanang PENOLONG PENGARAH 082-367402 rozana
Section / Unit: Teknikal e-Tanah Pulau Pinang
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
248. Nazlina Azlin binti Adamsah Penolong Pengarah (PP6) 03-8886 1341 aliny
Section / Unit: Unit Pengurusan Sumber Manusia & Unit Kewangan
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
249. Nur Liyana bt Mohd Taib PENOLONG PENGARAH (PEMBANGUNAN SUMBER MANUSIA) 03-8871 2915 nurliyana