Department of Director General of Lands and Mines

Officer And Staff Directory

Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
Section / Unit: Bahagian Pembahagian Pusaka (BPP), Negeri Pulau Pinang, N48, Ketua Penolong Pengarah, Ibu Pejabat
No Name Telephone E-mail@jkptg.gov.my
201. Baharuddin Bin Aziz 045757566 samb 6151 baharuddin
Section / Unit: Bahagian Pembahagian Pusaka (BPP), Negeri Pulau Pinang, Penolong Pengarah, N44, Ibu Pejabat
No Name Telephone E-mail@jkptg.gov.my
202. Nor Haslina Binti Hussain 045757566 samb 6158 norhaslina
Section / Unit: Bahagian Pembahagian Pusaka (BPP), Negeri Pulau Pinang, Penolong Pengarah, N41, Ibu Pejabat
No Name Telephone E-mail@jkptg.gov.my
203. Dayang Suhana Binti Omar 045757566 samb 6159 dayangsuhana
Section / Unit: Bahagian Pembahagian Pusaka (BPP), Negeri Pulau Pinang, Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), N22, Ibu Pejabat
No Name Telephone E-mail@jkptg.gov.my
204. Che Norma binti Abu Bakar 045757566 samb 6170 chenorma
Section / Unit: JKPTG Pulau Pinang, Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), N17, JKPTG Negeri
No Name Telephone E-mail@jkptg.gov.my
205. Nor Azila Binti Md Rejab 04-5757566 samb 6117 norazila
Section / Unit: Bahagian Pembahagian Pusaka (BPP), Negeri Pulau Pinang, Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), Ibu Pejabat, N17
No Name Telephone E-mail@jkptg.gov.my
206. Nor Affifah Binti Md Nor 045757566 samb 6164 noraffifah
207. Fathiyah Binti Ahmad 045757566 samb 6165 fathiyah
208. Nor Hida Binti Zahari 045757566 samb 6171 norhida
Section / Unit: JKPTG Pulau Pinang, Penghantar Notis, N3, JKPTG Negeri
No Name Telephone E-mail@jkptg.gov.my
209. Mohd Isahak Bin Ahmad 04-5757566 samb 6143 ishakahmad
Section / Unit: JKPTG Perak, M52, Pengarah, JKPTG Negeri
No Name Telephone E-mail@jkptg.gov.my
210. Abdul Rahman Bin Harun 05-2555260 abdulrahman
Section / Unit: JKPTG Perak, Penolong Pengarah, N41, JKPTG Negeri
No Name Telephone E-mail@jkptg.gov.my
211. Roziah binti Saidin 05-2555260 rodziahs
Section / Unit: JKPTG Perak, NT32, Penolong Pegawai Tanah, JKPTG Negeri
No Name Telephone E-mail@jkptg.gov.my
212. Khalek Bin Saad 05-2555260 khalek
215. Syed Ahmad Agil bin Syed Abdul Malik 05-2555260 syedagil
Section / Unit: JKPTG Perak, F29, Penolong Pegawai Teknologi Maklumat, JKPTG Negeri
No Name Telephone E-mail@jkptg.gov.my
213. Mohd Razif bin Ali 05-2555260 razif
Section / Unit: JKPTG Perak, Penolong Pegawai Tanah, NT27, JKPTG Negeri
No Name Telephone E-mail@jkptg.gov.my
214. Huzaifah bin Amnan 05-2555260 huzaifah
216. Norazlina binti Yusop @ Latif 05-2555260 azlinayusop
218. Firazmil bin Badayamin 05-2555260 firamil
219. Ahmad Shukri bin Abu Bakar 05-2555260 ahmadshukri
220. Siti Naieshah binti Abdul Aziz 05-2555260 naeishah
231. Siti Suraya Binti Abdul Halil 05-2555260 siti suraya
Section / Unit: JKPTG Pulau Pinang, Penolong Pegawai Tanah, NT27, JKPTG Negeri
No Name Telephone E-mail@jkptg.gov.my
217. Fikri Bin Suaid 04-5757566 samb 6135 fikri
Section / Unit: JKPTG Perak, Pelukis Pelan, JA17, JKPTG Negeri
No Name Telephone E-mail@jkptg.gov.my
221. Siti Fatimah binti Sulaiman 05-2555260 sitifatimah
222. Irma Salmi binti Zainal 05-2555260 irma
Section / Unit: JKPTG Perak, JA29, Pelukis Pelan, JKPTG Negeri
No Name Telephone E-mail@jkptg.gov.my
223. Mohd Fadil bin Mohd Ideris 05-2555260 fadil
Section / Unit: Perak Selatan (Tapah), Bahagian Pembahagian Pusaka (BPP), Negeri Perak, Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), Ibu Pejabat, N17
No Name Telephone E-mail@jkptg.gov.my
224. Shahiful Naharuddin bin Abdullah 054011482 shahiful
Section / Unit: JKPTG Perak, Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), N17, JKPTG Negeri
No Name Telephone E-mail@jkptg.gov.my
225. Ruth Silvia A/P Munusamy 05-2555260 ruthsilvia
226. Noornikmah binti Shaari 05-2555260 noornikmah
227. Norza'Arida binti Zahari 05-2555260 norza
241. Puteri Noor Salwa binti Rostad 05-2555260 noorsalwa
242. Mohd Saifulnizan bin Mahmad Najemin 05-2555260 saifulnizan
243. Faridatul Aini binti Abdul Rahman 05-2555260 faridatul
Section / Unit: JKPTG Perak, Penghantar Notis, N3, JKPTG Negeri
No Name Telephone E-mail@jkptg.gov.my
228. Norzaidi Bin Ismail 05-2555260 norzaidi
229. Ahmad Zaidi bin Ibrahim 05-2555260 ahmadzaid
230. Muhammad Fadzli bin Abdul Rahman 05-2555260 fadzli
232. Mohd Mostapa bin Ahmad Shahini 05-2555260 mostapa
Section / Unit: JKPTG Perak, Pembantu Awam, H11, JKPTG Negeri
No Name Telephone E-mail@jkptg.gov.my
233. Mohamad Rosli bin Zakaria 05-2555260 roslizakaria
234. Abu Kamis bin Din 05-2555260 abukamis
235. Norhisham bin Abdul Karim Khan 05-2555260 norhisyamkarim
236. Mohd Yusof bin Mahamud 05-2555260 mohdyussof
237. Rosli bin Mat 05-2555260 roslimat
238. Mohd Syahrin bin Adnan 05-2555260 mohdsyahrin
239. Norizfaraimi bin Che Nordin 05-2555260 norizfaraimi
Section / Unit: JKPTG Perak, Pemandu Kenderaan, R3, JKPTG Negeri
No Name Telephone E-mail@jkptg.gov.my
240. Khairul Nizam bin Tarmizi 05-2555260 khairulnizamtarmizi
Section / Unit: JKPTG Perak, Pembantu Tadbir (Kewangan), W17, JKPTG Negeri
No Name Telephone E-mail@jkptg.gov.my
244. Yuzaime binti Jahaya 05-2555260 yuzaime
Section / Unit: JKPTG Perak, M44, Penolong Pengarah, JKPTG Negeri
No Name Telephone E-mail@jkptg.gov.my
245. Mohd Nor Iskandar bin Jainuddin 05-2555260 noriskandar
Section / Unit: Perak Timur (Kuala Kangsar), Bahagian Pembahagian Pusaka (BPP), Negeri Perak, Penolong Pengarah, N44, Ibu Pejabat
No Name Telephone E-mail@jkptg.gov.my
246. Mohd Haikal bin Aris 057765855 haikal
Section / Unit: Bahagian Pembahagian Pusaka (BPP), Johor Barat Daya (Batu Pahat), Negeri Johor, Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), Ibu Pejabat, N17
No Name Telephone E-mail@jkptg.gov.my
247. Mohd Syahrizan Bin Mohd Sapari 074314344 syahrizan
Section / Unit: Perak Tengah (Ipoh), Bahagian Pembahagian Pusaka (BPP), Negeri Perak, Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), Ibu Pejabat, N17
No Name Telephone E-mail@jkptg.gov.my
248. Norazian binti Ismail 052533469 norazian
249. Marzita binti Mohamed Yahya 052533469 marzita
250. Nurul Ain binti Roslan 052533469 nurulain

Pages

randomness