Section / Unit: PTD Kedah
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
201. Pejabat Tanah Baling Pentadbir Tanah 04-4701281 ptb@kedah.gov.my
209. Pejabat Tanah Daerah Padang Terap Pentadbir Tanah 04-7866963 ptpt@kedah.gov.my
216. Pejabat Tanah Kulim Pentadbir Tanah Kulim 04-4907309 ptk@kedah.gov.my
218. Pejabat Tanah Kubang Pasu Pentadbir Tanah 04-9183200 ptkpasu@tm.net.my
229. Pejabat Tanah Kuala Muda Pentadbir Tanah 04-4212122 ptkm@kedah.gov.my
Section / Unit: JKPTG Selangor
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
202. Abdul Razak bin Mat Hassan PENOLONG PENGARAH 03-89251996 abdulrazak
238. Ariff Murzali bin Ramlee PENOLONG PENGARAH 03-33414194 sam 2013 ariffmurzali
Section / Unit: JKPTG Sabah
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
203. Jessica Joannes Solidau PENOLONG PENGARAH 088-211122 jessica
Section / Unit: JKPTG Melaka
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
204. Noor Fazillah binti Mohd Zin PENOLONG PENGARAH 06- 2345 506 noorfazillah
205. Zaidan bin Ibrahim PENOLONG PENGARAH 06-2345506 zaidanibrahim
245. Nasyidah binti Hisamudin PEGAWAI TEKNOLOGI MAKLUMAT 06- 2345 506 nasyidah
Section / Unit: JKPTG Johor
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
206. Kosong PENOLONG PENGARAH 07-7712109 -
Section / Unit: Seksyen Maklumat Tanah
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
207. Aminah binti Sabudin KETUA PENOLONG PENGARAH (ICT) 03-8871 2793 aminah
Section / Unit: Teknikal e-Tanah Melaka
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
208. Jeffery Anak Galie Penolong Pengarah (M1) 03-8886 1332 jeffery
Section / Unit: Seksyen Pengambilan Tanah
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
210. Hazlina binti Musa KETUA PENOLONG PENGARAH 03-8871 2654 hazlina
Section / Unit: Unit Kewangan
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
211. Nurkamariah binti Abd Rahim KETUA PENOLONG PENGARAH (KEWANGAN) 03-8871 2856 nurkamariah
Section / Unit: Pengurusan Tertinggi
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
212. Zakaria bin Othman PEMBANTU AM RENDAH 03-8871 2604 zakaria
222. Dato' Mohd Shafie bin Arifin TIMBALAN KETUA PENGARAH (O) / DEPUTY DIRECTOR GENERAL (O) 03-8871 2650 shafie
Section / Unit: PTG Selangor
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
213. Zabidah binti Awang TIMBALAN PENGARAH (PENDAFTARAN) 03-55447807 zabeadah
Section / Unit: JKPTG Negeri Sembilan
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
214. Muhd Roshasanul Isyraf bin Abd Wahid PENOLONG PENGARAH 06-4813001 hasanul
Section / Unit: PTG Kedah
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
215. Tuan Haji Shahadan bin Abdullah TIMBALAN PENGARAH TANAH DAN GALIAN II (PENDAFTARAN DAN HASIL) 04-7397330 shahadan
Section / Unit: PTG Sabah
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
217. Haji Safar bin Untong TIMBALAN PENGARAH 088-527 783 Safar.Untong
Section / Unit: PTG Terengganu
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
219. Wan Mohd Anuar bin Wan Endut TIMBALAN PENGARAH (PENDAFTARAN) 09-6276412 wmanuar
Section / Unit: JKPTG Pulau Pinang
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
220. Nor Haslina Binti Hussain PENOLONG PENGARAH (Pusaka) 04-5757566 samb 6158 norhaslina
239. Kosong PENOLONG PENGARAH (M41) 04-5757566 samb 6110 -
Section / Unit: Seksyen Harta Tanah Persekutuan
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
221. Che Roslan bin Che Daud KETUA PENOLONG PENGARAH (S) 03-8871 2608 cheroslan
Section / Unit: Seksyen Pembahagian Pusaka Kecil
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
223. Aeida binti Md Nordin SETIAUSAHA PEJABAT 03-8871 2684 aeida
236. Seh Nilamuddin bin Hassan KETUA PENOLONG PENGARAH I 03-8871 2689 sehnilamuddin
Section / Unit: Seksyen Hakmilik Strata
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
224. Asyrif Nizma binti Ahmad SETIAUSAHA PEJABAT 03-8871 2889 asyrifnizma
240. Mohamad Yahya bin Rahaman PENOLONG PENGARAH (M44) 03-8871 2780 yahya
Section / Unit: Seksyen Pasukan Petugas Khas
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
225. Shela binti Rasip SETIAUSAHA PEJABAT 03-8871 2871 shela
248. Mohd Hafiz bin Mohd Taib KETUA PENOLONG PENGARAH (UNIT KHIDMAT SOKONGAN) 03-8871 2709 mohdhafiz
Section / Unit: Seksyen Pengurusan & Perundangan Tanah
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
226. Kosong KETUA PENOLONG PENGARAH 03-8871 2699
Section / Unit: JKPTG Perlis
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
227. Nor Azah Binti Yaacob PENOLONG PENGARAH 04-9764713 norazah
232. Siti Rahayu Binti Miswardi PEN.PENGARAH N41 04-9764713 sitirahayu
Section / Unit: PTG Perak
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
228. Latipah binti Sehibi TIMBALAN PENGARAH (PENGURUSAN) 05-5225171 latipah
Section / Unit: Seksyen Komputer Pentadbiran Tanah
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
230. Norliza bt. Yusof SETIAUSAHA PEJABAT 03-8886 1010 norliza
247. Farrah Wahida binti Abdullah PENOLONG PENGARAH (P) 1 03-8886 1013 farrah
Section / Unit: PTG Johor
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
231. Mohammed Ridha bin Dato’ Haji Abdul Kadir TIMBALAN PENGARAH (PENDAFTARAN) - mridha
Section / Unit: PTG Pulau Pinang
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
233. Kosong TIMBALAN PENGARAH 04-6505200
Section / Unit: Unit Aset
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
234. Izira binti Mohd Desa PENOLONG PENGARAH 03-8871 2657 izira
237. Malek bin Saman PEMBANTU TADBIR (ASET) 03-8871 2892 malek
Section / Unit: JKPTG Pahang
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
235. Sukri Bin Ismail PENOLONG PENGARAH (PK KUANTAN) 09-5712800 sukriismail
Section / Unit: Seksyen Penguatkuasa & Hasil Persekutuan
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
241. Fatimah Zainiyah binti Salleh KETUA PENOLONG PENGARAH 03-8871 2859 fzainiyah.salleh
Section / Unit: Seksyen Kajian Penyelidikan & Pembangunan
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
242. Roziana binti Omar KETUA PENOLONG PENGARAH II 03-8871 2676 roziana
Section / Unit: JKPTG Sarawak
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
243. Rozana Anak Kanang PENOLONG PENGARAH 082-367402 rozana
Section / Unit: Teknikal e-Tanah Pulau Pinang
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
244. Nazlina Azlin binti Adamsah Penolong Pengarah (PP6) 03-8886 1341 aliny
Section / Unit: JKPTG Terengganu
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
246. Abd. Shukor bin Aziz Penolong Pengarah (PK Kuala Terengganu) 09-6221032 abdshukor
Section / Unit: Bahagian Perancangan (e-Tanah)
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
249. Kosong PENOLONG PENGARAH (R2) 03-8886 1359 -
Section / Unit: JKPTG Wilayah Persekutuan (KL)
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
250. Shabuddin Bin Hj Yaacob KETUA PENOLONG PENGARAH ( Unit Pembahagian Pusaka Kecil ) 03-2610 2102 shabuddin