Section / Unit: PTG Terengganu
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
201. Wan Mohd Anuar bin Wan Endut TIMBALAN PENGARAH (PENDAFTARAN) 09-6276412 wmanuar
Section / Unit: PTG Sabah
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
202. Haji Safar bin Untong TIMBALAN PENGARAH 088-527 783 Safar.Untong
Section / Unit: Seksyen Hakmilik Strata
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
203. Emmy Farhany binti Ahmad SETIAUSAHA PEJABAT 03-8871 2889 emmyfarhany
Section / Unit: Seksyen Pasukan Petugas Khas
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
204. Shela binti Rasip SETIAUSAHA PEJABAT 03-8871 2871 shela
241. Mohd Hafiz bin Mohd Taib KETUA PENOLONG PENGARAH (UNIT KHIDMAT SOKONGAN) 03-8871 2709 mohdhafiz
Section / Unit: JKPTG Pulau Pinang
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
205. Nor Haslina Binti Hussain PENOLONG PENGARAH (Pusaka) 04-5757566 samb 6158 norhaslina
237. Nurul Asmaa' Binti Ismail PENOLONG PENGARAH (M41) 04-5757566 samb 6111 nurul_asmaa'
Section / Unit: Seksyen Pengurusan & Perundangan Tanah
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
206. Tengku Rohana binti Tengku Nawawi KETUA PENOLONG PENGARAH 03-8871 2699 tengku_rohana
Section / Unit: Seksyen Pembahagian Pusaka Kecil
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
207. Aeida binti Md Nordin SETIAUSAHA PEJABAT 03-8871 2684 aeida
Section / Unit: Seksyen Kajian Penyelidikan & Pembangunan
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
208. Kosong KETUA PENOLONG PENGARAH I 03 – 8871 2674 -
Section / Unit: Unit Pengurusan Sumber Manusia & Unit Kewangan
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
209. Tingang Anak Sigau KETUA PENOLONG PENGARAH 03-8871 2856 tingang
Section / Unit: PTG Perak
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
210. Latipah binti Sehibi TIMBALAN PENGARAH (PENGURUSAN) 05-5225171 latipah
Section / Unit: Pengurusan Tertinggi
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
211. Zakaria bin Othman PEMBANTU AM RENDAH 03-8871 2604 zakaria
221. Dato' Mohd Shafie bin Arifin TIMBALAN KETUA PENGARAH (O) / DEPUTY DIRECTOR GENERAL (O) 03-8871 2650 shafie
236. Rusni binti Duaji PEMBANTU KHAS TIMBALAN KETUA PENGARAH (O) 03-8871 2651 rusniduaji
Section / Unit: PTD Kedah
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
212. Pejabat Tanah Kuala Muda Pentadbir Tanah 04-4212122 ptkm@kedah.gov.my
222. Pejabat Tanah Kota Setar Pentadbir Tanah 04-7342551 ptks2010@yahoo.com
229. Pejabat Tanah Langkawi Pejabat Tanah 04-9667620 ptl@kedah.gov.my
Section / Unit: JKPTG Perlis
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
213. Nor Azah Binti Yaacob PENOLONG PENGARAH 04-9764713 norazah
218. Siti Rahayu Binti Miswardi PEN.PENGARAH N41 04-9764713 sitirahayu
Section / Unit: Seksyen Komputer Pentadbiran Tanah
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
214. Norliza bt. Yusof SETIAUSAHA PEJABAT 03-8886 1010 norliza
Section / Unit: PTG Pulau Pinang
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
215. Kosong TIMBALAN PENGARAH 04-6505200
Section / Unit: PTG Johor
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
216. Mohammed Ridha bin Dato’ Haji Abdul Kadir TIMBALAN PENGARAH (PENDAFTARAN) - mridha
Section / Unit: JKPTG Pahang
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
217. Sukri Bin Ismail PENOLONG PENGARAH (PK KUANTAN) 09-5712800 sukriismail
Section / Unit: Unit Aset
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
219. Izira binti Mohd Desa PENOLONG PENGARAH 03-8871 2657 izira
Section / Unit: Teknikal e-Tanah Pulau Pinang
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
220. Nur Hafizah binti Mohd Shafiei Penolong Pengarah (PP2) 03-8886 1319 nurhafizah
Section / Unit: Seksyen Pengambilan Tanah
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
223. Hazlina binti Musa KETUA PENOLONG PENGARAH 03-8871 2654 hazlina
238. Hanum binti Abd Rashid PENOLONG PENGARAH M44 03-8871 2655 hanum
247. Azam bin Omar PENOLONG PENGARAH M41 03-8871 2656 azam_omar
Section / Unit: PTG Kuala Lumpur
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
224. Zainol Abdin bin Mohd Yusoff TIMBALAN PENGARAH (KHIDMAT PENGURUSAN) 03-2610 3333 zainol
Section / Unit: JKPTG Terengganu
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
225. Wahab bin Awang Penolong Pengarah (PK Kuala Terengganu) 09-6221032 wahab
240. Kosong Penolong Pengarah (PK Kuala Terengganu) 09-6221032
Section / Unit: Pengurusan Teknikal (e-Tanah)
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
226. Dzulhusni bin Anjang Ab. Rahman KETUA PENOLONG PENGARAH (PS) 03-8886 1324 dzulhusni
Section / Unit: Seksyen Audit Pengurusan & Pemantauan
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
227. Dato' Zulkepli bin Ahmad KETUA PANEL SSR PENTADBIRAN TANAH 03-8871 2783 zulkepli
Section / Unit: Bahagian Perancangan (e-Tanah)
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
228. Suhani bt Nasir PENOLONG PENGARAH (R1) 03-88861362 suhani
242. Kosong PENOLONG PENGARAH (R2) 03-8886 1359 -
Section / Unit: JKPTG Kedah
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
230. Shazali Bin Ahmad PENOLONG PENGARAH 04-7001606 shazali
Section / Unit: PTG Sarawak
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
231. Haji Brahim bin Lumpu TIMBALAN PENGARAH (PENGURUSAN) 082-440 146 brahiml
Section / Unit: Teknikal e-Tanah Negeri Sembilan
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
232. Nor Faizah bt Badaruni Penolong Pengarah (NS1) 03-8886 1320 norfaizah
243. Asmawati bt Aris Penolong Pengarah (NS4) 03-8886 1327 asmawati
Section / Unit: Bahagian Pengurusan (e-Tanah)
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
233. Kosong PENASIHAT UNDANG-UNDANG - -
Section / Unit: JKPTG Wilayah Persekutuan (KL)
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
234. Shamsul Arshad bin Abd Razak KETUA PENOLONG PENGARAH ( Unit Pengambilan Tanah ) 03-2610 2103 shamsularshad
248. Shabuddin Bin Hj Yaacob KETUA PENOLONG PENGARAH ( Unit Pembahagian Pusaka Kecil ) 03-2610 2102 shabuddin
Section / Unit: Seksyen Penguatkuasa & Hasil Persekutuan
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
235. Mohd Norshahnaz bin Md Zahir KETUA PENOLONG PENGARAH 03-8871 2733 shahnaz
Section / Unit: Seksyen Harta Tanah Persekutuan
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
239. Che Roslan bin Che Daud KETUA PENOLONG PENGARAH - KPP (S) 03-8871 2608 cheroslan
Section / Unit: Unit Kewangan
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
244. Zuliana binti Zulkifli PENOLONG PENGARAH (BAJET) 03-8871 2938 zuliana
Section / Unit: Bahagian Teknikal (e-Tanah)
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
245. Dzulhusni bin Anjang Ab. Rahman KETUA PENOLONG PENGARAH (PS) 03-8886 1324 dzulhusni
Section / Unit: JKPTG Sabah
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
246. Suriani binti Abdul Rahman PENOLONG PENGARAH 088-211122 surianiabdulrahman
Section / Unit: Teknikal e-Tanah Melaka
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
249. Hanim binti Sharom Penolong Pengarah (M4) 03-8886 1319 hanim
Section / Unit: Seksyen Maklumat Tanah
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
250. Azlina binti Aziz KETUA PENOLONG PENGARAH (P) 03-8871 2855 azlinaaziz