Officer And Staff Directory

You are here

Section / Unit: Seksyen Audit Pengurusan & Pemantauan
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
201. Nor Suhada binti Hamid SETIAUSAHA PEJABAT 03-8871 2788 norsuhada
210. Dato' Zulkepli bin Ahmad KETUA PANEL SSR PENTADBIRAN TANAH 03-8871 2783 zulkepli
Section / Unit: Seksyen Penguatkuasa & Hasil Persekutuan
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
202. Farah Nazlin binti Samudi SETIAUSAHA PEJABAT 03-8871 2732 farah
211. Kosong KETUA PENOLONG PENGARAH - -
Section / Unit: PTG Perak
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
203. Omor bin Saad TIMBALAN PENGARAH (PENDAFTARAN) 05-2537442 omor
212. Latipah binti Sehibi TIMBALAN PENGARAH (PENGURUSAN) 05-5225171 latipah
224. Puan Latipah binti Sehibi TIMBALAN PENGARAH (PENGURUSAN) 05-5225171 latipah
Section / Unit: PTG Johor
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
204. Haji Azmi bin Rohani TIMBALAN PENGARAH (PENGURUSAN) 07-266 6879 azmi
220. Encik Zulkifly bin Mohd Tahir TIMBALAN PENGARAH (PENDAFTARAN) 07-266 6785 -
227. Mohammed Ridha bin Dato’ Haji Abdul Kadir TIMBALAN PENGARAH (PENDAFTARAN) - mridha
Section / Unit: JKPTG Selangor
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
205. Saadah binti Hj. Ibrahim KETUA PENOLONG PENGARAH 03-33414194 sam 1023 saadah
229. Abdul Razak bin Mat Hassan PENOLONG PENGARAH 03-89251996 abdulrazak
Section / Unit: Seksyen Pengambilan Tanah
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
206. Siti Salmiah binti Halim SETIAUSAHA PEJABAT 03-8871 2653 sitisalmiah
222. Hazlina binti Musa KETUA PENOLONG PENGARAH 03-8871 2654 hazlina
Section / Unit: JKPTG Pahang
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
207. Siti Mariam Bt Che Mohd Yusoff KETUA PENOLONG PENGARAH (PK KUANTAN) 09-5712800 sitimariam
246. Sukri Bin Ismail PENOLONG PENGARAH (PK KUANTAN) 09-5712800 sukriismail
Section / Unit: JKPTG Melaka
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
208. Nadiah Binti Hj Ismail KETUA PENOLONG PENGARAH 06- 2345 506 nadiah
232. Noor Fazillah binti Mohd Zin PENOLONG PENGARAH 06- 2345 506 noorfazillah
234. Zaidan bin Ibrahim PENOLONG PENGARAH 06-2345506 zaidanibrahim
Section / Unit: PTD Kedah
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
209. Pejabat Tanah Daerah Bandar Baru Pegawai Tadbir Negeri 04-4079732 ptbb@kedah.gov.my
213. Pejabat Tanah Kuala Muda Pentadbir Tanah 04-4212122 ptkm@kedah.gov.my
228. Pejabat Tanah Kota Setar Pentadbir Tanah 04-7342551 ptks2010@yahoo.com
235. Pejabat Tanah Langkawi Pejabat Tanah 04-9667620 ptl@kedah.gov.my
239. Pejabat Daerah dan Tanah Sik Pentadbir Tanah 04-4695134 pts@kedah.gov.my
243. Pejabat Tanah Baling Pentadbir Tanah 04-4701281 ptb@kedah.gov.my
247. Pejabat Tanah Daerah Padang Terap Pentadbir Tanah 04-7866963 ptpt@kedah.gov.my
Section / Unit: Pengurusan Tertinggi
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
214. Dato' Mohd Shafie bin Arifin TIMBALAN KETUA PENGARAH (O) / DEPUTY DIRECTOR GENERAL (O) 03-8871 2650 shafie
Section / Unit: PTG Sabah
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
215. Tuan Haji Safar bin Untong TIMBALAN PENGARAH 088-527 783 Safar.Untong
Section / Unit: PTG Pulau Pinang
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
216. Dr. Faizal bin Kamarudin TIMBALAN PENGARAH (PENDAFTARAN) 04-6505208 faizalk
221. Kosong TIMBALAN PENGARAH 04-6505200
Section / Unit: Seksyen Komputer Pentadbiran Tanah
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
217. Norliza bt. Yusof SETIAUSAHA PEJABAT 03-8886 1010 norliza
248. Noriyani Binti Abdul Wahed TIMBALAN PENGARAH 03-8886 1036 noriyani
Section / Unit: JKPTG Wilayah Persekutuan (KL)
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
218. Shamsul Arshad bin Abd Razak KETUA PENOLONG PENGARAH ( Unit Pengambilan Tanah ) 03-2610 2103 shamsularshad
Section / Unit: Unit Aset
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
219. Izira binti Mohd Desa PENOLONG PENGARAH 03-8871 2657 izira
Section / Unit: Seksyen Pasukan Petugas Khas
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
223. Shela binti Rasip SETIAUSAHA PEJABAT/ GRED N27 03-8871 2871 shela
Section / Unit: Teknikal e-Tanah Pulau Pinang
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
225. Nur Hafizah binti Mohd Shafiei Penolong Pengarah (PP2) 03-8886 1319 nurhafizah
Section / Unit: JKPTG Johor
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
226. Pn. Nurul Huda Binti Kamarul Zahari PENOLONG PENGARAH 07-2223109 nurulhuda_za@jkptg.gov.my
Section / Unit: PTG Kuala Lumpur
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
230. Encik Zainol Abdin bin Mohd Yusoff TIMBALAN PENGARAH (KHIDMAT PENGURUSAN) 03-2610 3333 zainol
231. Zainol Abdin bin Mohd Yusoff TIMBALAN PENGARAH (KHIDMAT PENGURUSAN) 03-2610 3333 zainol
Section / Unit: Teknikal e-Tanah Negeri Sembilan
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
233. Nor Faizah bt Badaruni Penolong Pengarah (NS1) 03-8886 1320 norfaizah
Section / Unit: JKPTG Perlis
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
236. Siti Rahayu Binti Miswardi PEN.PENGARAH N41 04-9764713 sitirahayu
Section / Unit: PTG Sarawak
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
237. Haji Brahim bin Lumpu TIMBALAN PENGARAH (PENGURUSAN) 082-440 146 brahiml
240. Tuan Haji Brahim bin Lumpu TIMBALAN PENGARAH (PENGURUSAN) 082-440 146 brahiml
Section / Unit: PTG Kelantan
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
238. Tuan Haji Zamri bin Haji Ismail TIMBALAN PENGARAH (PENGURUSAN) 09-7483325 Samb 3110 -
Section / Unit: JKPTG Negeri Sembilan
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
241. Muhd Roshasanul Isyraf bin Abd Wahid PENOLONG PENGARAH 06-4813001 hasanul
Section / Unit: JKPTG Terengganu
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
242. Wahab bin Awang Penolong Pengarah (PK Kuala Terengganu) 09-6221032 wahab
Section / Unit: Seksyen Hakmilik Strata
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
244. Emmy Farhany binti Ahmad SETIAUSAHA PEJABAT 03-8871 2889 emmyfarhany
Section / Unit: Teknikal e-Tanah Melaka
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
245. Jeffery Anak Galie Penolong Pengarah (M1) 03-8886 1332 jeffery
Section / Unit: JKPTG Pulau Pinang
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
249. Nor Haslina Binti Hussain PENOLONG PENGARAH (Pusaka) 04-5757566 samb 6158 norhaslina
Section / Unit: PTG Selangor
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
250. Zabidah binti Awang TIMBALAN PENGARAH (PENDAFTARAN) 03-55447807 zabeadah

Pages