Section / Unit: PTG Kedah
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
201. Tuan Haji Shahadan bin Abdullah TIMBALAN PENGARAH TANAH DAN GALIAN II (PENDAFTARAN DAN HASIL) 04-7397330 shahadan
Section / Unit: Seksyen Maklumat Tanah
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
202. Aminah binti Sabudin KETUA PENOLONG PENGARAH (ICT) 03-8871 2793 aminah
Section / Unit: JKPTG Perlis
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
203. Nor Azah Binti Yaacob PENOLONG PENGARAH 04-9764713 norazah
209. Siti Rahayu Binti Miswardi PEN.PENGARAH N41 04-9764713 sitirahayu
Section / Unit: PTD Kedah
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
204. Pejabat Tanah Kulim Pentadbir Tanah Kulim 04-4907309 ptk@kedah.gov.my
211. Pejabat Tanah Kubang Pasu Pentadbir Tanah 04-9183200 ptkpasu@tm.net.my
219. Pejabat Tanah Kuala Muda Pentadbir Tanah 04-4212122 ptkm@kedah.gov.my
230. Pejabat Tanah Kota Setar Pentadbir Tanah 04-7342551 ptks2010@yahoo.com
233. Pejabat Tanah Langkawi Pejabat Tanah 04-9667620 ptl@kedah.gov.my
Section / Unit: JKPTG Pahang
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
205. Sukri Bin Ismail PENOLONG PENGARAH (PK KUANTAN) 09-5712800 sukriismail
Section / Unit: JKPTG Negeri Sembilan
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
206. Muhd Roshasanul Isyraf bin Abd Wahid PENOLONG PENGARAH 06-4813001 hasanul
Section / Unit: PTG Johor
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
207. Mohammed Ridha bin Dato’ Haji Abdul Kadir TIMBALAN PENGARAH (PENDAFTARAN) - mridha
Section / Unit: Seksyen Pembahagian Pusaka Kecil
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
208. Aeida binti Md Nordin SETIAUSAHA PEJABAT 03-8871 2684 aeida
Section / Unit: Unit Pengurusan Sumber Manusia & Unit Kewangan
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
210. Tingang Anak Sigau KETUA PENOLONG PENGARAH 03-8871 2856 tingang
Section / Unit: PTG Terengganu
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
212. Wan Mohd Anuar bin Wan Endut TIMBALAN PENGARAH (PENDAFTARAN) 09-6276412 wmanuar
Section / Unit: Seksyen Kajian Penyelidikan & Pembangunan
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
213. Kosong KETUA PENOLONG PENGARAH I 03 – 8871 2674 -
Section / Unit: Unit Aset
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
214. Izira binti Mohd Desa PENOLONG PENGARAH 03-8871 2657 izira
242. Rabieah binti Hifni PEMBANTU TADBIR (ASET) 03-8871 2891 rabieah
Section / Unit: Pengurusan Tertinggi
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
215. Zakaria bin Othman PEMBANTU AM RENDAH 03-8871 2604 zakaria
223. Dato' Mohd Shafie bin Arifin TIMBALAN KETUA PENGARAH (O) / DEPUTY DIRECTOR GENERAL (O) 03-8871 2650 shafie
Section / Unit: JKPTG Terengganu
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
216. Wahab bin Awang Penolong Pengarah (PK Kuala Terengganu) 09-6221032 wahab
Section / Unit: PTG Perak
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
217. Latipah binti Sehibi TIMBALAN PENGARAH (PENGURUSAN) 05-5225171 latipah
Section / Unit: PTG Sarawak
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
218. Haji Brahim bin Lumpu TIMBALAN PENGARAH (PENGURUSAN) 082-440 146 brahiml
Section / Unit: Seksyen Hakmilik Strata
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
220. Emmy Farhany binti Ahmad SETIAUSAHA PEJABAT 03-8871 2889 emmyfarhany
236. Mohamad Yahya bin Rahaman PENOLONG PENGARAH (M44) 03-8871 2780 yahya
Section / Unit: Seksyen Komputer Pentadbiran Tanah
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
221. Norliza bt. Yusof SETIAUSAHA PEJABAT 03-8886 1010 norliza
Section / Unit: Seksyen Pasukan Petugas Khas
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
222. Shela binti Rasip SETIAUSAHA PEJABAT 03-8871 2871 shela
246. Mohd Hafiz bin Mohd Taib KETUA PENOLONG PENGARAH (UNIT KHIDMAT SOKONGAN) 03-8871 2709 mohdhafiz
Section / Unit: JKPTG Pulau Pinang
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
224. Nor Haslina Binti Hussain PENOLONG PENGARAH (Pusaka) 04-5757566 samb 6158 norhaslina
241. Nurul Asmaa' Binti Ismail PENOLONG PENGARAH (M41) 04-5757566 samb 6111 nurul_asmaa'
Section / Unit: Seksyen Pengurusan & Perundangan Tanah
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
225. Tengku Rohana binti Tengku Nawawi KETUA PENOLONG PENGARAH 03-8871 2699 tengku_rohana
Section / Unit: PTG Pulau Pinang
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
226. Kosong TIMBALAN PENGARAH 04-6505200
Section / Unit: JKPTG Johor
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
227. Kosong PENOLONG PENGARAH 07-2223109 -
250. Pn Norhayati binti Mohamad Noor PEMBANTU TADBIR (KONTRAK) 07-2223109 norhayatimnoor
Section / Unit: Seksyen Pengambilan Tanah
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
228. Hazlina binti Musa KETUA PENOLONG PENGARAH 03-8871 2654 hazlina
238. Azam bin Omar PENOLONG PENGARAH M41 03-8871 2656 azam_omar
Section / Unit: Teknikal e-Tanah Pulau Pinang
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
229. Nur Hafizah binti Mohd Shafiei Penolong Pengarah (PP2) 03-8886 1319 nurhafizah
Section / Unit: PTG Kuala Lumpur
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
231. Zainol Abdin bin Mohd Yusoff TIMBALAN PENGARAH (KHIDMAT PENGURUSAN) 03-2610 3333 zainol
Section / Unit: JKPTG Wilayah Persekutuan (KL)
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
232. Shamsul Arshad bin Abd Razak KETUA PENOLONG PENGARAH ( Unit Pengambilan Tanah ) 03-2610 2103 shamsularshad
245. Shabuddin Bin Hj Yaacob KETUA PENOLONG PENGARAH ( Unit Pembahagian Pusaka Kecil ) 03-2610 2102 shabuddin
Section / Unit: Teknikal e-Tanah Negeri Sembilan
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
234. Nor Faizah bt Badaruni Penolong Pengarah (NS1) 03-8886 1320 norfaizah
243. Asmawati bt Aris Penolong Pengarah (NS4) 03-8886 1327 asmawati
Section / Unit: PTG Sabah
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
235. Haji Safar bin Untong TIMBALAN PENGARAH 088-527 783 Safar.Untong
244. Mohd Yusrie Abdullah @ Yantis Goduan TIMBALAN PENGARAH 088-527 672 MohdYusrie.Abddullah
Section / Unit: Unit Kewangan
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
237. Zuliana binti Zulkifli PENOLONG PENGARAH (BAJET) 03-8871 2938 zuliana
Section / Unit: JKPTG Selangor
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
239. Ariff Murzali bin Ramlee PENOLONG PENGARAH 03-33414194 sam 2013 ariffmurzali
Section / Unit: Seksyen Audit Pengurusan & Pemantauan
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
240. Ganesan A/L Karuppiah KETUA PENOLONG PENGARAH 03-8871 2854 ganesan
Section / Unit: Bahagian Perancangan (e-Tanah)
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
247. Kosong PENOLONG PENGARAH (R2) 03-8886 1359 -
Section / Unit: JKPTG Sabah
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
248. Suriani binti Abdul Rahman PENOLONG PENGARAH 088-211122 surianiabdulrahman
Section / Unit: Teknikal e-Tanah Melaka
No Name Position Telephone E-mail@jkptg.gov.my
249. Hanim binti Sharom Penolong Pengarah (M4) 03-8886 1319 hanim